POLECAJ I ZARABIAJ

Program partnerski

Jesteś zadowolony z dotychczasowej współpracy z nami i znasz osoby, które także chcą rozpocząć pozycjonowanie swojej strony WWW lub sklepu internetowego? Przekazując nam dane kontaktowe do osoby zainteresowanej podjęciem współpracy, zyskujesz zarówno Ty, jak i osoba polecona!

Program partnerski to rozwiązanie dedykowane naszym klientom, które w prosty sposób może ograniczyć koszty związane z pozycjonowaniem serwisu internetowego. Jedno skuteczne polecenie to 50% rabatu od kwoty abonamentu!

Polecaj i oszczędzaj - płacisz tylko połowę swojego miesięcznego abonamentu!

programpartnerski
strzalka
strzalka
strzalka
formularz

Wypełniasz formularz

Przekaż nam dane kontaktowe do firmy, która jest zainteresowana podjęciem współpracy w zakresie pozycjonowania.

zostajeklientem

Polecony zostaje klientem

Kontaktujemy się z poleconym, celem przedstawienia oferty. Polecenie uznajemy za skuteczne po podpisaniu umowy.

50procent

50% rabatu dla Ciebie

Po skutecznym poleceniu otrzymujesz 50% rabatu od kwoty najbliższej faktury - płacisz tylko połowę za swój miesięczny abonament.

10procent

10% rabatu dla poleconego

Polecona firma otrzymuje 10% rabatu. Rabat jest naliczany od kwoty abonamentu za pierwszy miesiąc współpracy.

PROGRAM PARTNERSKI

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Dane polecającego:
Dane osoby zainteresowanej usługami SEOSENSE:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Branvity Mateusz Sznober z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Królewskiej 40C/2. Pozostawione dane będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji a także przedstawienia oferty. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

home13_iphone_bg
faq

DOWIEDZ SIĘ JAK TO DZIAŁA

Co powinieneś wiedzieć?

Program partnerski jest skierowany tylko i wyłącznie do klientów, którzy posiadają z nami aktywną umowę na pozycjonowanie serwisu internetowego, lub chcą zostać naszymi klientami w tej samej chwili co osoba polecona. Oferta nie dotyczy klientów posiadających pakiet indywidualny – inny niż BASIC, STANDARD, PREMIUM lub PRO.
W ramach programu partnerskiego możesz polecić nieskończoną ilość osób. Jeśli skutecznie polecisz dwie osoby w ciągu jednego miesiąca, otrzymasz 50% rabatu w pierwszym miesiącu i 50% rabatu w kolejnym miesiącu.
Wspomniany rabat zostanie uwzględniony po podpisaniu z nami umowy przez poleconego, przy okazji najbliższej faktury.
Z każdym z naszych klientów podpisujemy umowy na czas nieokreślony, z miesięcznym okresem wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca.
Każdy z naszych klientów płaci ustaloną kwotę, zgodnie z wybranym pakietem. Wynagrodzenie polecającego nie jest doliczane do abonamentu poleconego.